Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski, Powiatu Ostrowskiego i Ministerstwa Sportu — program „Klub 2023”.
Tabela
LP. | KLUB | MECZE | PUNKTY | SETY |
---|---|---|---|---|
1. | LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | 14 | 28 | 140:55 |
2. | LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | 14 | 22 | 133:81 |
3. | UKS II Daniszyn | 13 | 20 | 121:55 |
4. | UKS Chrobry I Gizałki | 14 | 16 | 113:98 |
5. | UKS Moskurnia | 15 | 15 | 105:106 |
6. | KS KROTOSZ I Krotoszyn | 14 | 15 | 108:101 |
7. | KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | 15 | 19 | 123:84 |
8. | LKS Gołuchów | 15 | 17 | 113:97 |
9. | UKS Prosna Grabów | 15 | 10 | 80:129 |
10. | KS KROTOSZ II Krotoszyn | 15 | 8 | 84:139 |
11. | KTS I Kalisz | 15 | 3 | 59:144 |
12. | UKS Żaki Taczanów | 15 | 1 | 59:149 |
Grupa Mistrzowska
I kolejka – 04.02.2024
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
UKS Moskurnia | LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | 10:00 | 4:10 | ok |
KS KROTOSZ I Krotoszyn | LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | 10:00 | 9:9 | ok |
UKS Chrobry I Gizałki | UKS II Daniszyn | 10:00 | 4:10 | ok |
II kolejka – 11.02.2024
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | KS KROTOSZ I Krotoszyn | 10:00 | 10:1 | ok |
UKS Chrobry I Gizałki | LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | 10:00 | 6:10 | ok |
UKS II Daniszyn | UKS Moskurnia | 10:00 | 10:3 | ok |
III kolejka – 03.03.2024
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
UKS Chrobry I Gizałki | LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | 10:00 | 4:10 | ok |
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | UKS II Daniszyn | 10:00 | ||
UKS Moskurnia | KS KROTOSZ I Krotoszyn | 10:00 | 10:6 | ok |
IV kolejka – 10.03.2024
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | UKS II Daniszyn | 10:00 | ||
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | UKS Moskurnia | 10:00 | 10:0 | ok |
KS KROTOSZ I Krotoszyn | UKS Chrobry I Gizałki | 10:00 |
V kolejka – 28.04.2024
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | 10:00 | ||
KS KROTOSZ I Krotoszyn | UKS II Daniszyn | 10:00 | ||
UKS Moskurnia | UKS Chrobry I Gizałki | 10:00 |
Grupa Spadkowa
I kolejka – 04.02.2024
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
UKS Żaki Taczanów | KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | 10:00 | 2:10 | ok |
KTS I Kalisz | LKS Gołuchów | 10:00 | 8:10 | ok |
KS KROTOSZ II Krotoszyn | UKS Prosna Grabów | 10:00 | 8:10 | ok |
II kolejka – 11.02.2024
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | KTS I Kalisz | 10:00 | 10:0 | ok |
LKS Gołuchów | KS KROTOSZ II Krotoszyn | 10:00 | 10:3 | ok |
UKS Prosna Grabów | UKS Żaki Taczanów | 10:00 | 10:4 | ok |
III kolejka – 03.03.2024
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
KS KROTOSZ II Krotoszyn | KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | 10:00 | 9:9 | ok |
UKS Prosna Grabów | LKS Gołuchów | 10:00 | 1:10 | ok |
KTS I Kalisz | UKS Żaki Taczanów | 10:00 | 10:5 | ok |
IV kolejka – 10.03.2024
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | UKS Prosna Grabów | 10:00 | 10:1 | ok |
UKS Żaki Taczanów | LKS Gołuchów | 10:00 | 4:10 | ok |
KTS I Kalisz | KS KROTOSZ II Krotoszyn | 10:00 | 8:10 | ok |
V kolejka – 28.04.2024
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
LKS Gołuchów | KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | 10:00 | ||
UKS Prosna Grabów | KTS I Kalisz | 10:00 | ||
UKS Żaki Taczanów | KS KROTOSZ II Krotoszyn | 10:00 |
I kolejka – 17.09.2023
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
KS KROTOSZ II Krotoszyn | KS KROTOSZ I Krotoszyn | 10:00 | 5:10 | ok |
UKS II Daniszyn | UKS Prosna Grabów | 10:00 | 10:1 | ok |
UKS Chrobry I Gizałki | LKS Gołuchów | 10:00 | 10:6 | ok |
KTS I Kalisz | LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | 10:00 | 2:10 | ok |
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | UKS Moskurnia | 10:00 | 10:0 | W drużynie UKS Moskurnia grał nie uprawniony zawodnik (walkover) |
UKS Żaki Taczanów | LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | 10:00 | 2:10 | ok |
II kolejka – 24.09.2023
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
KS KROTOSZ I Krotoszyn | LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | 10:00 | 5:10 | ok |
UKS Moskurnia | UKS Żaki Taczanów | 10:00 | 10:1 | ok |
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | KKS Biały Orzeł Koźmin | 10:00 | 10:6 | ok |
LKS Gołuchów | KTS I Kalisz | 10:00 | 10:1 | ok |
UKS Prosna Grabów | UKS Chrobry I Gizałki | 10:00 | 2:10 | ok |
KS KROTOSZ II Krotoszyn | UKS II Daniszyn | 10:00 | 2:10 | ok |
III kolejka – 08.10.2023
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
UKS II Daniszyn | KS KROTOSZ I Krotoszyn | 10:00 | 10:3 | ok |
UKS Chrobry I Gizałki | KS KROTOSZ II Krotoszyn | 10:00 | 10:3 | ok |
KTS I Kalisz | UKS Prosna Grabów | 10:00 | 6:10 | ok |
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | LKS Gołuchów | 10:00 | 10:1 | ok |
UKS Żaki Taczanów | LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | 10:00 | 6:10 | ok |
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | UKS Moskurnia | 10:00 | 10:7 | ok |
IV kolejka – 22.10.2023
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
KS KROTOSZ I Krotoszyn | UKS Moskurnia | 10:00 | 6:10 | ok |
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | 10:00 | 8:10 | ok |
LKS Gołuchów | UKS Żaki Taczanów | 10:00 | 10:3 | ok |
UKS Prosna Grabów | KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | 10:00 | 8:10 | ok |
KS KROTOSZ II Krotoszyn | KTS I Kalisz | 10:00 | 10:5 | ok |
UKS II Daniszyn | UKS Chrobry I Gizałki | 10:00 | 9:9 | ok |
V kolejka – 29.10.2023
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
UKS Chrobry I Gizałki | KS KROTOSZ I Krotoszyn | 10:00 | 10:8 | ok |
UKS II Daniszyn | KTS I Kalisz | 10:00 | 10:0 | ok |
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | KS KROTOSZ II Krotoszyn | 10:00 | 10:7 | ok |
UKS Żaki Taczanów | UKS Prosna Grabów | 10:00 | 8:10 | ok |
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | LKS Gołuchów | 10:00 | 10:3 | ok |
UKS Moskurnia | LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | 10:00 | 7:10 | ok |
VI kolejka – 05.11.2023
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | KS KROTOSZ I Krotoszyn | 10:00 | 7:10 | ok |
LKS Gołuchów | UKS Moskurnia | 10:00 | 10:5 | ok |
UKS Prosna Grabów | LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | 10:00 | 3:10 | ok |
KS KROTOSZ II Krotoszyn | UKS Żaki Taczanów | 10:00 | 10:8 | ok |
UKS II Daniszyn | KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | 10:00 | 10:1 | ok |
KTS I Kalisz | UKS Chrobry I Gizałki | 10:00 | 0:10 | ok |
VII kolejka – 12.11.2023
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
KTS I Kalisz | KS KROTOSZ I Krotoszyn | 10:00 | 4:10 | ok |
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | UKS Chrobry I Gizałki | 10:00 | 8:10 | ok |
UKS Żaki Taczanów | UKS II Daniszyn | 10:00 | 0:10 | ok |
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | KS KROTOSZ II Krotoszyn | 10:00 | 10:3 | ok |
UKS Moskurnia | UKS Prosna Grabów | 10:00 | 10:3 | ok |
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | LKS Gołuchów | 10:00 | 10:4 | ok |
VIII kolejka – 10.12.2023
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
KS KROTOSZ I Krotoszyn | LKS Gołuchów | 10:00 | 10:7 | ok |
UKS Prosna Grabów | LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | 10:00 | 6:10 | ok |
KS KROTOSZ II Krotoszyn | UKS Moskurnia | 10:00 | 2:10 | ok |
UKS II Daniszyn | LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | 10:00 | 7:10 | ok |
UKS Chrobry I Gizałki | UKS Żaki Taczanów | 10:00 | 10:3 | ok |
KTS I Kalisz | KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | 10:00 | 3:10 | ok |
IX kolejka – 17.12.2023
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | KS KROTOSZ I Krotoszyn | 10:00 | 6:10 | ok |
UKS Żaki Taczanów | KTS I Kalisz | 10:00 | 9:9 | ok |
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | UKS Chrobry I Gizałki | 10:00 | 10:5 | ok |
UKS Moskurnia | UKS II Daniszyn | 10:00 | 9:9 | ok |
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | KS KROTOSZ II Krotoszyn | 10:00 | 10:0 | ok |
LKS Gołuchów | UKS Prosna Grabów | 10:00 | 10:3 | ok |
X kolejka – 14.01.2024
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
KS KROTOSZ I Krotoszyn | UKS Prosna Grabów | 10:00 | 10:2 | ok |
KS KROTOSZ II Krotoszyn | LKS Gołuchów | 10:00 | 9:9 | ok |
UKS II Daniszyn | LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | 10:00 | 6:10 | ok |
UKS Chrobry I Gizałki | UKS Moskurnia | 10:00 | 6:10 | ok |
KTS I Kalisz | LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | 10:00 | 0:10 | ok |
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | UKS Żaki Taczanów | 10:00 | 10:3 | ok |
XI kolejka – 28.01.2024
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
UKS Żaki Taczanów | KS KROTOSZ I Krotoszyn | 10:00 | 1:10 | ok |
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | 10:00 | 10:3 | ok |
UKS Moskurnia | KTS I Kalisz | 10:00 | 10:3 | ok |
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | UKS Chrobry I Gizałki | 10:00 | 9:9 | ok |
LKS Gołuchów | UKS II Daniszyn | 10:00 | 3:10 | ok |
UKS Prosna Grabów | KS KROTOSZ II Krotoszyn | 10:00 | 10:3 | ok |